Jak zaaranżować funkcjonalną, indywidualną przestrzeń spełniającą standardy wysmakowanego wnętrza?

Zabudowana garderoba w korytarzu

Odpowiednie modyfikacje przestrzeni już na etapie prac murarskich pozwoliły na stworzenie w korytarzu zabudowy meblowej spełniającej funkcję garderoby, pralni i zaplecza technicznego. Przedstawione rozwiązanie pozwala na jak najlepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni bez obciążania ścian zbędnymi i przykuwającymi uwagę konstrukcjami. Aranżacja korytarza w lekkich i jasnych kolorach dodatkowo sprawia wrażenie dużego pomieszczenia niezależnie od przebiegu i długości korytarza.

Wystrój korytarza - Zabudowa garderoby - Przestronny hol - Amarantowe Studio

Bezkresna głębia przestrzeni

Jasne, eleganckie i nowoczesne meble w połączeniu z lustrami dają mnóstwo możliwości ich aranżacji nie przytłaczając przy tym wąskiego korytarza. Lustra na ścianach powiększają optycznie przestrzeń, a ich szykowne wykończenie podkreśla niepowtarzalny charakter wnętrza. Duże lustra zamontowane na ścianach poza powiększaniem przestrzeni doskonale rozpraszają światło dzięki czemu pomieszczenia emanują ciepłem i sprawiają wrażenie bardziej przyjaznych. Podobny efekt uzyskano w łazience, gdzie klasyczne lustro tworzy bezkresną głębię nie ujmując przy tym lekkości aranżacji. Odpowiednia aranżacja świateł na suficie pozwala uzyskać bardzo ciekawe efekty.

Wystrój łazienki - Nowoczesna łazienka - Jasna łazienka - Amarantowe Studio
Wystrój łazienki - Nowoczesna łazienka - Jasna łazienka - Amarantowe Studio

Orzechowe meble i dębowy parkiet w tle

Jasny parkiet dębowy stanowi doskonałe tło do mebli wykonanych zarówno z płyty mdf, jak i naturalnych materiałów takich jak orzech amerykański. Kompozycja naturalnych pastelowych kolorów jest nieodzownym elementem luksusowych wnętrz, ponad to wzmacnia poczucie panującego wokół porządku i czystości.

Wystrój salonu - Nowoczesny salon - Jasny salon - Amarantowe Studio

Funkcjonalny wystrój nowoczesnej kuchni z klasycznymi dodatkami

Jasna aranżacja kuchni sprawia wrażenie dużej i funkcjonalnej, a dzięki ciepłym odcieniom podłogi i stołu sprawia wrażenie przytulnej i bezpiecznej. Oryginalne, kontrastowe dodatki dodają wnętrzu świeżości i niepowtarzalnego smaku. Białe, wyraziste w kształcie i fakturze płytki na ścianach niczym subtelny grymas dodają nowoczesnej kuchni klasycznego charakteru.

Jak urządzić kuchnię - Kuchnia na biało - Nowoczesna kuchnia - Amarantowe Studio
Jak urządzić kuchnię - Kuchnia na biało - Nowoczesna kuchnia - Amarantowe Studio

Nowoczesna sypialnia z nutką klasyki

Najbardziej osobliwym pomieszczeniem o niepowtarzalnym klimacie bez wątpienia stała się sypialnia, w której wyrazista, przełamująca lekkość aranżacji tapeta dodała wnętrzu prawdziwej klasyki. Mocne kontrasty doskonale współgrają z delikatną wieczorową poświatą dobranych kolorystycznie kinkietów i stanowią stabilną podstawę dla aksamitnych i delikatnych kolorów łóżka. Aranżacja sypialni daje poczucie idealnego miejsca na wypoczynek nawet po najcięższym dniu, a migocząca w tle mleczna szyba garderoby jak wieczorna mgiełka rozprasza wpadające przez okno promienie księżyca nie zaburzając przy wyjątkowego klimatu pomieszczenia.

Wystrój sypialni - Nowoczesna sypialnia - Klasyczna sypialnia - Amarantowe Studio

Zobacz inne realizacje aranżacji wnętrz

  • Aranżacja kuchni - Urządzanie kuchni - Amarantowe Studio

Przestrzeń, wygoda i funkcjonalność czyli jak zaprojektować nowoczesne wnętrze.

Dom jest zaprojektowany w nowoczesnym stylu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Parter domu to otwarta, jasna przestrzeń. Hol, salon, jadalnia, kuchnia przenikają się i łączą w jedną całość. Oszczędność [...]

  • Wystrój gabinetu kosmetycznego - araqnżacja gabinetu kosmetycznego - Oaza Piękna - Amarantowe Studio Białystok

Wystrój gabinetu kosmetycznego Oaza Piękna

Przestrzeń o smaku wanilii i czekolady Wystrój salonu kosmetycznego Oaza Piękna nawiązuje swoją kolorystyką do smaków, które wszyscy kochamy. Naturalne materiały takie jak drewno i kamień gwarantują poczucie harmonii i [...]

  • Aranżacja wnętrz w stylu klasycznym połączonym z nowoczesnością.

Aranżacja wnętrz w stylu klasycznym połączonym z nowoczesnością

„Wszystko zaczęło się od dachówki” – to słowa p. Inwestor.Dachówki z rozbiórki ze starego domu na Mazurach. Od tego zaczyna się droga do spełnienia marzeń o domu z okiennicami i [...]